fbpx

Colors of Finance
KONFERENCE A VELETRH

finance - reality - osobní rozvoj

 

Z důvodu nařízení Vlády, respektive omezení vyplývajících z Mimořádného opatření MZDR 20588/2020-14/MIN/KAN ve věci konání hromadných akcí, platných od 1. 9. 2020 do odvolání, jsme nuceni zrušit konferenci Colors of Finance 2020.

Doufáme, že podmínky pro konání hromadných akcí budou v příštím roce přívětivější, a že se společně potkáme na konferenci Colors of Finance v takovém rozsahu, v jakém ji plánujeme.

Pokud jste si zakoupili vstupenku, budeme vás kontaktovat ohledně vrácení vstupného.

tým CoF

1
Skvělý den

80+
Vystavovatelů

2 000+
Účastníků

30+
Řečníků

Colors of Finance 2020 bude větší a pestřejší. V industriální oblasti Dolních Vítkovic zůstane, přesune se však do jejích největších prostor: multifunkční auly Gong, jejíž hlavní sál má kapacitu 1 500 míst.

Gong je součástí světově unikátního areálu Dolních Vítkovic. Citlivá vestavba do konstrukce historického plynojemu, která je dílem věhlasného architekta Josefa Pleskota, proměnila tuto industriální stavbu v nevšední multifunkční centrum. Díky jedinečnému prostorovému řešení, které však maximálně zachovalo původní konstrukci, vznikla budova s unikátní atmosférou. V roce 2013 na EXPO MNICHOV byla stavba zařazena mezi TOP 10 staveb světa, získala také titul Stavba roku 2013.

Colors of finance v gongu

Více informací

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Užíváním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím