fbpx

Colors of Finance
KONFERENCE A VELETRH

finance - reality - osobní rozvoj

 

Z důvodu nařízení Vlády, respektive omezení vyplývajících z Mimořádného opatření MZDR 20588/2020-14/MIN/KAN ve věci konání hromadných akcí, platných od 1. 9. 2020 do odvolání, jsme nuceni zrušit konferenci Colors of Finance 2020.

Doufáme, že podmínky pro konání hromadných akcí budou v příštím roce přívětivější, a že se společně potkáme na konferenci Colors of Finance v takovém rozsahu, v jakém ji plánujeme.

Pokud jste si zakoupili vstupenku, budeme vás kontaktovat ohledně vrácení vstupného.

tým CoF

1
Skvělý den

80+
Vystavovatelů

2 000+
Účastníků

30+
Řečníků

 

PŘEDSTAVÍME VÁM NOVINKY A TRENDY

Konference reaguje na aktuální výzvy a trendy finančního světa. V rámci veletrhu vám své nejnovější produkty a služby představí na 80 vystavovatelů.

 

ZÍSKÁTE NOVÉ KONTAKTY

Využijte příležitost pro navázání nových kontaktů, které jsou pro úspěšný byznys klíčové. Kde jinde je získáte jednodušeji než na jedné z největších networkingových událostí v regionu.

 

MOTIVUJEME VÁS K OSOBNÍMU ROZVOJI

Kdo by nechtěl žít pozitivněji, šťastněji a efektivněji? Inspirujte se přednáškami motivačních řečníků a koučů, kteří vám ukáží, jak využít váš potenciál naplno.

Colors of finance v gongu

Více informací

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Užíváním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím